FİBER OPTİK KABLO ÇEKİM HİZMETİ

Dikkat gerektiren çözümlerden olan fiber optik kablo çekimini gerekli ekipman ve tecrübeli personellerimizce yapmaktayız.

 

FİBER OPTİK KABLO SATIŞ

Tüm Türkiye'de projenizin durumu ne olursa olsun her metrajda ve her özellikte fiber optik kablo taleplerinizi en hızlı şekilde çözüyoruz. Geniş stok sistemimizi fiber kablo taleplerinizi en hızlı şekilde karşılamak için sürekli güncelliyoruz.

 

FİBER OPTİK TEST ( OTDR )

Fiber optik kablo çözümlerinde test, raporlandırma ve dökümantasyon hizmeti önemli bir yer teşkil etmektedir. Alanında uzman personellerimiz dilediğiniz zaman otdr ile fiber kablo testlerinizi yapmaktadır.

 

FİBER OPTİK KABLO SONLANDIRMA, TEST ve RAPORLANDIRMA

Aynı anda birçok proje ve lokasyona müdahale imkanı sunuyoruz. Güncel fiber optik cihaz parkımızla optik fiberlerin olduğu her yerde, her türlü arazi koşulları, lokasyon pozisyonu farketmeksizin fiber optik sonlandırmalarını eğitimli ve deneyimli saha personellerimizce çözüme kavuşturuyoruz.

EPOXY FIBER OPTIC TERMINASYON
Hızlı Yapıştırma Tekniği ile Fiber Optic Sonlandırma İle Multimode    50/125mikron                           62,5/125 mikron Singlemode       9/125 mikron  indoor, outdoor tüm fiber optik kablolarda ST/SC/MTRJ/LC Fiber optik konnektör sonlandırma hizmeti verilir
FUSION SPLICE  FIBER OPTIC TERMINASYON
Core to Core Ark yöntemi ile Fiber Optic Sonlandırma İle Multimode        50/125mikron                              62,5/125 mikron Singlemode          9/125 mikron  indoor, outdoor tüm fiber optik kablolarda ST/SC/MTRJ/LC Fiber optik konnektörlü pigtail  sonlandırma hizmeti verilir.
Fiber optik kablo nedir ?
Fiber optik ya da Optik fiber kendi boyunca içinden ışığın yönlendirebildiği plastik veya cam fiberlerden oluşmuş bir yapıdır. Diğer iletişim ekipmanlarına oranla daha uzun mesafelerde çok daha hızlı ve yüksek değerde iletişimin yapılabilmesi açısından sıkça tercih edilmektedirler. Daha az kayba ned...
Neden fiber optik kablo ?
Neden fiber optik kablo tercih edilmelidir ?   1) Geniş Band Aralığı : Yapıları gereği optik frekanslar daha geniş bant genişliklerisağladıkları için, fiber sistemler daha büyük bir kapasiteye sahiptir.Metalik kablolarda, iletkenler arasında kapasitans ve iletkenlerboyunca indüktans meydana gelir. B...
Fiber optik sonlandırma işlemi
Tüm Türkiye'de Fiberoptik sonlandırma işlemleri için teknik destek ve ekipman sağlanmaktadır.   Fiber Sonlandırma işlemi ; Telefon servisi için tek core yeterli iken internet söz konusu ise çift core gibi ihtiyaca göre farklı sayıda core fiber optik temin edilir. Veri mesafesi çok uzun olabildiğinde...
Optik fiberlerin kullanım alanları
Optik iletişim sistemleri;büyük olanaklar sağlaması nedeniyle kısa sürede çok geniş kullanım alanları bulmuştur. Bu sistemlerin kullanıldığı çeşitli alanlar aşağıda sıralanmıştır : Zayıflamanın az, bant genişliğinin büyük, kanal başına düşen maliyetlerin düşük olması nedeniyle uzun mesafeli büyük ka...
FAX : 03124259289

İnternet sitemizdeki deneyimlerinizi arttırabilmek ve kişiselleştirilmiş reklamlar sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Daha detaylı bilgi :

gizlilik bildirimi , çerez politikası


Kabul ediyorum Kabul etmiyorum

Teldata Fiber Optik